Woke!1!

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.671
9.365
113
sej mislim da če te danes oplazi ženska pa te lopne po riti, tudi mislim da ni problem. Problem je samo obratno. :evil:
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.728
14.467
113
A mankenke bodo lgbtq+ ali plus size? Mogoče non-binary? Trans?
to me skrbi
Vaše skrbi so odveč. Victoria's Secret Angels oz. Victoria Secret as a brand je to woke preobrazbo že dal čez, s pomočjo upada prodaje ugotovil, da ni to to ter se vrnil nazaj na stara pota.


 
  • Všeč mi je
Reactions: sajkek in aljoman

hermann

Guru
19. mar 2014
9.312
5.898
113
The drop in Victoria’s Secret’s sales also followed the company’s move to make its board of directors mostly female.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.728
14.467
113
Mostly female Victoria's Secret board of directors:
how-was-i-supposed-to-know-there%27d-be-consequences-for-my-actions-gina-linetti.gif


#FuckAroundAndFindOut
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.671
9.365
113
glej jih glej posebneže

hint: ko izpolnjuješ obrazec pač pogledaš med noge...niti ni treba bit genij.
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.633
5.585
113

Potem pa sem na Facebooku naletel na tvojo objavo, Arne. Naj jo opišem za bralke in bralce: na fotografiji si na telo Nema z evrovizijskega nastopa nalepil svojo glavo, spodaj pa zapisal: »Da ne bom preveč starokopiten si bom po vzoru letošnjih nastopov na Evroviziji za promocijo moje knjige oblekel mini krilo, nadel debel umeten kožušček iz rož, smuknil v mrežaste nogavice in si obul copatke s cofi. Poslovni uspeh mi je že zagotovljen!« Nisi bil zelo grob, ne nesramen, ne hudoben, in vendar me je tvoja objava globoko razočarala in tudi prizadela, seveda tudi dejstvo, da je kar 3000 ljudi stisnilo všeček za tvojo objavo. Mar je to mogoče, ravno Arne Hodalič, človek, ki je prinašal barve, ki je kazal, da je svet širši od teh dolin in gričev, da je nekje več svobode in da bo ta nekoč prišla tudi sem?